Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gällstads FK

Följ

Gällstads FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 13:00

      Torestorp-Älekulla FF (hemma) Herr


      15:00
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:45

      Träning PF8


      18:45
    • 19:00

      Annelunds IF (hemma) Dam


      21:00
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning Herr


      18:30
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 10:00

      Träning PF8


      11:00
    • 12:30

      Falköpings FK Röd (borta) P15


      14:30
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Tvärred/Vegby (hemma) PF10


      19:00
  • 6Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam


      19:45
    • 18:30

      Länghems IF (hemma) P12


      20:30
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 19:00

      Länghems IF (borta) Herr


      21:00
  • 9Tor
    • 12:00

      Kinnarp-Slutarps IF (borta) P15


      14:00
    • 17:45

      Träning PF8


      18:45
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 10:00

      Träning PF8


      11:00
    • 15:00

      Tranemo IF (borta) PF10


      17:00
    • 16:15

      Träning Dam


      17:45
  • 13Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Sjötofta IF (hemma) Herr


      21:00
  • 14Tis
    • 18:15

      Träning Dam


      19:45
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:45

      Träning PF8


      18:45
    • 18:00

      Limmareds IF (hemma) PF10


      20:00
    • 19:00

      Kronängs IF (hemma) Dam


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 10:00

      Träning PF8


      11:00
    • 16:15

      Dalsjöfors GoIF (borta) P12


      18:15
    • 16:15

      Träning Dam


      17:45
    • 17:00

      Åsarp-Trädet/Vartofta (hemma) P15


      19:00
  • 20Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam


      19:45
  • 22Ons
    • 19:30

      Rävlanda AIS (hemma) Herr


      21:30
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:45

      Träning PF8


      18:45
    • 18:15

      Träning Dam


      19:45
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 13:00

      Bollebygds SK (borta) Herr


      15:00
    • 15:30

      IF Elfsborg U (borta) Dam


      17:30
  • 26Sön
    • 10:00

      Träning PF8


      11:00
    • 11:00

      Borås GIF (hemma) P12


      13:00
    • 15:30

      Svenljunga IK Vit (borta) PF10


      17:30
  • 27Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam


      19:45
    • 18:30

      Limmareds IF (borta) Herr


      20:30
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
  • 29Ons
    • 18:00

      Annelunds IF (hemma) P15


      20:00
    • 19:00

      Fristad/Borgstena/Sparsör (hemma) Dam


      21:00
  • 30Tor
    • 17:45

      Träning PF8


      18:45
    • 18:00

      Skene IF (hemma) P12


      20:00
    • 19:00

      Fritsla IF (hemma) Herr


      21:00
  • 31Fre
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) P15


      21:00