Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gällstads FK

Följ

Gällstads FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
    • 11:00

      Mariedals IK (borta) P12


      13:00
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
  • 3Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 19:00

      Södra Ving/Hössna/Timmele U (borta) Dam


      21:00
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning PF10


      19:00
  • 5Ons
    • 17:30

      Ulricehamns IFK Vit (borta) PF10


      19:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 19:30

      Mariedals IK (borta) Herr


      21:30
  • 6Tor
    • 10:00

      Träning PF8


      11:00
    • 14:30

      IF Elfsborg (borta) P15


      16:30
    • 17:30

      Träning PF10


      19:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 14:00

      Ulricehamns IFK Blå (borta) P15


      16:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Träning PF8


      11:00
    • 11:00

      Annelunds IF (hemma) P12


      13:00
    • 11:00

      Gånghester/Målsryd Gul (hemma) PF10


      13:00
    • 16:00

      Träning Herr


      17:30
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
  • 10Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 19:00

      Äspereds IF (hemma) Herr


      21:00
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning PF10


      19:00
    • 18:00

      Tvärred/Vegby (borta) PF10


      20:00
    • 18:15

      Träning Dam


      19:45
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning Dam


      18:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning PF10


      19:00
    • 17:45

      Träning PF8


      18:45
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 19:00

      Kronängs IF (hemma) Herr


      21:00
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 16:00

      Södra Vings IF (borta) P12


      18:00
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Herrljunga/Frisco (hemma) P15


      19:00
  • 17Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:15

      Träning Dam


      19:45
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning PF10


      19:00
    • 18:30

      Sparsörs AIK Vit (borta) P12


      20:30
  • 19Ons
    • 19:15

      Hyssna IF (hemma) Dam


      21:15
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning PF10


      19:00
    • 17:45

      Träning PF8


      18:45
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 19:00

      Gånghester/Målsryd (borta) Herr


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Träning PF8


      11:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam


      19:45
  • 27Tor
    • 17:45

      Träning PF8


      18:45
  • 28Fre
    • 19:00

      Brämhults IK U (hemma) Dam


      21:00
    • 19:00

      Sätila SK (borta) Herr


      21:00
  • 29Lör
    • 10:00

      Poolspel i Hestra mot Hestra SSK och Tranemo IF PF8


      13:00
  • 30Sön
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30